Kurkime sveikus mitybos įpročius kartu!
dietistės paslaugos:

Daugiau informacijos tel.: +37062058099

Konsultacija - 20€

KONSULTACIJA - jos metu įvertinsime kūno masę, sudėtį, susipažinsime, išanalizuosime jūsų mitybos racioną ir problemas, gyvenimo būdo įpročius, aptarsime jūsų svorio pokyčius ir priežastis, išsiaiškinsime keliamus tikslus (lieknėjimas, svorio priaugimas, kūno formų keitimas, subalansuota mityba) bei priemones šiems tikslams pasiekti (maitinimosi įpročių koregavimas, individualus mitybos planas, fizinio aktyvumo rekomendacijos ar kt.)

Konsultacija + Individualus mitybos planas - 40€

*KONSULTACIJA - jos metu įvertinsime kūno masę, sudėtį, susipažinsime, išanalizuosime jūsų mitybos racioną ir problemas, gyvenimo būdo įpročius, aptarsime jūsų svorio pokyčius ir priežastis, išsiaiškinsime keliamus tikslus (lieknėjimas, svorio priaugimas, kūno formų keitimas, subalansuota mityba) bei priemones šiems tikslams pasiekti (maitinimosi įpročių koregavimas, individualus mitybos planas, fizinio aktyvumo rekomendacijos ar kt.)

*INDIVIDUALUS MITYBOS PLANAS - atsižvelgiant į tikslą, asmeninius ir fiziologinius poreikius, amžių, lytį, fizinį aktyvumą ir žinoma, mėgstamus/nemėgstamus produktus,sveikatos sutrikimus, alergijas irk t. sudaromas individualus mitybos planas. Planas – tai valgiaraštis, kuriame patogumo dėlei visi maisto produktai bus nurodyti gramais ir suskirstyti pagal maitinimosi kiekį. Plano laikymosi trukmė nustatoma priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų ir laiko, reikalingo tiems tikslams pasiekti. Esant poreikiui, galimi minimalūs plano pakoregavimai, pvz., jei netinka vienas ar kitas maisto produktas, ingridientas ar pan. Taip pat kartą per savaitę su dietiste susirašoma el. paštu, aptariant, kaip sekasi laikytis mitybos plano bei kitų nurodymų, aptariami svorio pokyčiai, savijauta ir kt.

Konsultacija + Individualus mitybos planas+ priežiūra - 90€

*KONSULTACIJA -jos metu įvertinsime kūno masę, sudėtį, susipažinsime, išanalizuosime jūsų mitybos racioną ir problemas, gyvenimo būdo įpročius, aptarsime jūsų svorio pokyčius ir priežastis, išsiaiškinsime keliamus tikslus (lieknėjimas, svorio priaugimas, kūno formų keitimas, subalansuota mityba) bei priemones šiems tikslams pasiekti (maitinimosi įpročių koregavimas, individualus mitybos planas, fizinio aktyvumo rekomendacijos ar kt.) *INDIVIDUALUS MITYBOS PLANAS - atsižvelgiant į tikslą, asmeninius ir fiziologinius poreikius, amžių, lytį, fizinį aktyvumą ir žinoma, mėgstamus/nemėgstamus produktus,sveikatos sutrikimus, alergijas irk t. sudaromas individualus mitybos planas. Planas – tai valgiaraštis, kuriame patogumo dėlei visi maisto produktai bus nurodyti gramais ir suskirstyti pagal maitinimosi kiekį. Plano laikymosi trukmė nustatoma priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų ir laiko, reikalingo tiems tikslams pasiekti. Esant poreikiui, galimi minimalūs plano pakoregavimai, pvz., jei netinka vienas ar kitas maisto produktas, ingridientas ar pan. Taip pat kartą per savaitę su dietiste susirašoma el. paštu, aptariant, kaip sekasi laikytis mitybos plano bei kitų nurodymų, aptariami svorio pokyčiai, savijauta ir kt. *PRIEŽIŪRA 4 SAVAITES – Nuolatines konsultacijas telefonu, el.paštu, skype ir kitomis Jums patogiomis priemonėmis visais Jums rūpimais klausimais, kad bet kokioje situacijoje neliktumėte be pagalbos (renkantis prekes parduotuvėje, patiekalus restoranuose, planuojant švenčių meniu ir t.t.); dienos meniu analizė; psichologinis ir emocinis palaikymas, siekiant padėti pakeisti valgymo įpročius, išmokyti valgyti subalansuotai, sveikai ir tuo pat metu lieknėti.