GYM INTRO FREE

Esi naujokė sporte? Pirmą kartą atėjai į sporto klubą ir nežinai nuo kuo pradėti? O gal jau kelis mėnesius sportuoji, bet nesi tikra, ar pratimus atlieki gerai ir tau kyla klausimų? Siūlome Tau nemokamą trenerio konsultaciją! Ateik ir drąsiai klausk trenerio.

Kvalifikuoti treneriai budės treniruoklių salėje ir nemokamai konsultuos klientes, atsižvelgdami į Jų sveikatos būklę, tikslus ir problemines kūno vietas, rekomenduos pratimus.

Treneris Arvydas – Lietuvos Respublikos “Šeipingo” federacijos prezidentas nuo 1995 m. Aukšto lygio specialistas. Darbo stažas net 26 metai! Per ilgus darbo metus padėjęs tūkstančiams merginų ir moterų atsikratyti viršsvorio, bei įgyti idealias kūno formas!

Trenerė Ana – sveikatingumo ir reabilitacinio fitneso instruktorė. Savo treniruotėse naudoja ne tik klasikinius jėgos ir raumenų stiprinimo metodikas su treniruokliais ir laisvais svoriais, bet ir reabilitacijos, tempimo, fascijų atpalaidavimų ir kvėpavimo pratimus, kad gražinti griaučių sistemai natūralius judesius be skausmo ir suvaržymo. Laikysenos koregavimas. 

Trenerė Vaida – kvalifikuota sporto specialistė, sveikos gyvensenos propaguotoja bei nuolatinė seminarų dalyvė, t.y. – aktyviai stengiasi tobulinti žinias. Šiuo metu Jums siūlo individualias treniruotes, konsultuoja treniruočių, mitybos planų klausimais. Turi didelę asmeninę patirtį.

 

 

Užsiėmimo laikas

Antradienis
17:30 pm - 18:30 pm