Pound

Pound

Kas tai?

POUND® – tai energinga ir triukšminga viso kūno treniruotė! Treniruotės metu naudojamos specialios lengvos lazdelės Ripstix®, atliekami ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinantys pratimai. Ši pilates ir jogos įkvėpta treniruotė lengvai modifikuojama, todėl tinkama bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Fitneso ekspertų ir muzikos entuziastų sukurta programa POUND®,efektyvią treniruotę pavertė tikru roko vakarėliu sporto salėje!

Kodėl tai veikia?

Treniruotės metu ritmingai mušant lazdelėmis, visam kūnui, o ypatingai viršutinei jo daliai,sukuriamas nestabilumas, aktyvuojami giluminiai raumenys, todėl kūnas formuojamas proporcingas ir grakštus. POUND® treniruotės išsiskiria specialiai joms sukurtais grojaraščiais ir idealiai prie muzikos pritaikytais judesiais, tad neteks nei skaičiuoti pratimų pakartojimų,nei žvilgčioti į laikrodį.

Nauda

*stiprinamas raumenynas, dailinamos kūno linijos, sudeginama iki 900 kalorijų per valandą

*mažinamas kraujospūdis, malšinamas stresas ir nerimas, stiprėja imuninė sistema

*lavinamas ritmo pojūtis, koordinacija, greitis ir ištvermė

POUND® treniruotes veda Karolina Mankutė – pirmoji sertifikuota POUND® PRO Baltijos šalyse.

„Esu išbandžiusi daugybę treniruočių rūšių, ne vienerius metus vedu grupinius užsiėmimus, pati sportavusi profesionaliai, daug metų šokau krepšinio komandos palaikymo komandoje, tad rinkdamasi treniruotę esu išranki ir reikli. POUND® – pateisino visus mano lūkesesčius: labai gera muzika, protinga treniruotės trukmė, efektyvūs ir saugūs pratimai, o svarbiausia, jog nejauti, kad sportuoji

POUND® treniruotės MyGym – pirmojoje oficialiai registruotoje POUND® buveinėje Lietuvoje ir Baltijos šalyse! VIDEO >>>